Skupinová konzultace

KONTAKTUJTE NÁS PROSÍM POUZE V PROVOZNÍ DOBĚ Pondělí - Pátek: 8.00 - 18.00 Hod. Děkuji za pochopení

Psí psychologické centrum pořádá každou středu a sobotu skupinkovou konzultační akci, která je určena pro majitele psů s problémovým chováním nebo pro psy s nedostatečnou základní výchovou. Náplní akce bude rozbor chování, proč se pes chová tak, jak se chová, zaměstnávání psa, základní výuka poslušnosti psa, hry se psem, porozumění životu se psem, jak se psem komunikovat apod.

Program: Konzultace a návrh terapie problémového chování psů, zaměstnávání psů, časté chyby při výchově psů, předcházení problémovému chování psů, relaxační zaměstnávání psů a mnoho dalších aktivit se psy….

Začátek: ve středu je v 16.30 Hod. v sobotu v 9.30 Hod. / platba musí být již uhrazena dopředu na účet – to je závazné pro účast na konzultační akci

Ukončení: středa v 18.30 Hod. v sobotu 11.30 Hod.

Poplatky:
Účastnický poplatek 1 majitel psa + 1 pes 1. 000 Kč

Zájemci se mohou přihlásit emailem – platba dopředu na účet/ je brána jako závazná účast.

Při vaší neúčasti je zaplacená částka nevratná.

Tel: +420 607 802 268
Přihlášku získáte na vyžádání na našem 

Emailu: z.kvs@email.cz

Kapacita psů omezena na max. 5 psů s problémovým nebo jinak abnormálním chováním, se kterým potřebujete poradit, dále je konzultační akce určena pro psy se špatným výchovným a výcvikovým problémem.

Do každého úterý a pátku musíte mít zaplacen účastnický poplatek

  • Nezapomeňte na platný očkovací průkaz psa!
  • Každý pes musí být řádně odčervený a očkovaný
  • Agresivní jedinci musí mít kvalitní náhubek, kvalitní obojek a vodítko.
  • Vezměte si sebou: oblíbené hračky pro psa, hodně pamlsků a dobrou náladu
  • Za škody způsobené psem zodpovídá majitel!

Kynologické výcvikové centrum K-9 TRAINING - PSÍ PSYCHOLOGICKÉ CENTRUM 2001 - 2022 / Výcvik psů Pelhřimov, Převýchova psů, Kynologie Pelhřimov, Cvičák Pelhřimov, Kynologické centrum Pelhřimov, Výcvikové centrum pro psy Pelhřimov, Chov psů Pelhřimov, Výživa psů Pelhřimov, Psí trenér Pelhřimov, Trenér psů Pelhřimov, Internátní výcvik psů Pelhřimov, Individuální výcvik psa Pelhřimov/ Kynologické výcvikové víkendy, Individuální víkendové výcviky, Převýchova psů, Psí psychologické centrum, Polepšovna mazlíčků, Psí psycholog, Odborná převýchova psů, Kynologické poradenství, Etologie psů, Chov psů, Výživa psů, Psí polepšovna Pelhřimov / IČ 86877992 Instruktoři a lektoři centra: Zdeňka a Vojta Maurerovi