Pachové práce se psy

KONTAKTUJTE NÁS PROSÍM POUZE V PROVOZNÍ DOBĚ / Pondělí - Pátek: 8.00 - 18.00 Hod. Děkuji za pochopení

Pachové práce psa

Jednou z velmi zajímavých činností, které můžete u svých pejsků rozvíjet, je jejich přirozená vlastnost, tj. sledování různých pachů a stop. Je využívána jak ve sportovní tak i ve služební kynologii. Zároveň zdůrazňujeme, že ji mohou provádět i plemena psů, která nemají předpoklady ke složení sportovních a služebních zkoušek. Tuto přirozenou schopnost, tj. sledování stopy, můžete u svých pejsků rozvíjet, a tím přispět k lepšímu využití jeho volného času. Cvičení psa pro pachové práce poskytuje naše Kynologické výcvikové středisko psů.

Formy výcviku:

Individuální docházka majitele se psem - výcvik psa probíhá samostatně majitel + pes + instruktor

Umístění psa ve výcvikovém středisku - pes je umístěn samostatně v kotci ve výcvikovém středisku psů na dobu, která je nutná ke zvládnutí základních nebo speciálních pachových prací. Po ukončení tohoto výcviku je pes předveden instruktorem a majitel proškolen, jak dále se psem postupovat.

Kynologické výcvikové centrum K-9 TRAINING - PSÍ PSYCHOLOGICKÉ CENTRUM 2001 - 2022 / Výcvik psů Pelhřimov, Převýchova psů, Kynologie Pelhřimov, Cvičák Pelhřimov, Kynologické centrum Pelhřimov, Výcvikové centrum pro psy Pelhřimov, Chov psů Pelhřimov, Výživa psů Pelhřimov, Psí trenér Pelhřimov, Trenér psů Pelhřimov, Internátní výcvik psů Pelhřimov, Individuální výcvik psa Pelhřimov/ Kynologické výcvikové víkendy, Individuální víkendové výcviky, Převýchova psů, Psí psychologické centrum, Polepšovna mazlíčků, Psí psycholog, Odborná převýchova psů, Kynologické poradenství, Etologie psů, Chov psů, Výživa psů, Psí polepšovna Pelhřimov / IČ 86877992 Instruktoři a lektoři centra: Zdeňka a Vojta